PODARUJ PREZENT


Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta. Podaruj dzieciom na prezent grę planszową lub klocki LEGO, które oderwą ich myśli od choroby!

Zrób z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” cztery proste kroki:

1Kup grę planszową albo klocki LEGO dla dziecka chorego na raka
2Zrób sobie zdjęcie z prezentem i wyślij je przez naszą stronę
3Podarunek prześlij na adres Fundacji: ul. Ślężna 114S/1, 53-111 Wrocław
4My przekażemy prezenty małym pacjentom Przylądka Nadziei przed Świętami Bożego Narodzenia!

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny prezent wpłać , , , lub inną kwotę ,
a my za Ciebie kupimy prezent maluchom!

Podaruj dzieciom chorym na raka radość na Święta Bożego Narodzenia!

Nasi Przyjaciele


Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać swoim podopiecznym. Dzięki akcji „Podaruj prezent na święta pacjentom Przylądka Nadziei” do maluchów walczących z rakiem trafią piękne podarunki, a my pokażemy im, ile jest osób, które chcą je wspierać!

Aleksander

Szukaj


***

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od 26 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Lista najlepszych zabawek

Gry planszowe i klocki LEGO to nie tylko zabawki, które umilają czas dzieciom chorym na raka. Wiele z nich ma też ważne znaczenie terapeutyczne, dlatego psychologowie dziecięcy z Przylądka Nadziei przygotowali listę najlepszych planszówek. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz wybrać którąś grę z listy!

zobacz listę gier
Udostępnij na Facebooku