PODARUJ PREZENT


Ponad 1000 gier, książek, klocków i innych zabawek otrzymali od Was mali pacjenci Przylądka Nadziei w ubiegłym roku. Wszystkie trafiły pod właściwy adres - dały ogromną radość, uśmiech i siłę. To dzięki Wam i Waszym wielkim sercom, nasi wolontariusze spędzili ponad 2500 godzin na zabawie z dziećmi, które nawet święta spędzają w szpitalu. Te uśmiechy są bezcenne! Powtórzmy to i w te święta!

Zrób z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” cztery proste kroki:

1Kup grę planszową, klocki LEGO albo książkę dla dziecka chorego na raka
2Możesz zrobić sobie zdjęcie z prezentem i wysłać je przez naszą stronę
3Podarunek prześlij na adres Fundacji: ul. Ślężna 114S/1, 53-111 Wrocław
4My przekażemy prezenty małym pacjentom Przylądka Nadziei przed Świętami Bożego Narodzenia!

Skorzystaj z poniższego formularza poniżej, aby dodać zdjęcie z prezentem i wysłać je przez naszą stronę:
Możesz również wspomóc dzieci chore na raka wpłatą , , , lub dowolną kwotą . Każda pomoc ma znaczenie. Dziękujemy!


Podaruj dzieciom chorym na raka radość na Święta Bożego Narodzenia!Nasi Przyjaciele


Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać swoim podopiecznym. Dzięki akcji „Podaruj prezent na święta pacjentom Przylądka Nadziei” do maluchów walczących z rakiem trafią piękne podarunki, a my pokażemy im, ile jest osób, które chcą je wspierać!

Ada - Koło Przyjaciół Dzieci przy SP w Radwanicach

Szukaj


***

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Lista najlepszych zabawek

Gry planszowe i klocki LEGO to nie tylko zabawki, które umilają czas dzieciom chorym na raka. Wiele z nich ma też ważne znaczenie terapeutyczne, dlatego psychologowie dziecięcy z Przylądka Nadziei przygotowali listę najlepszych planszówek. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz wybrać którąś grę z listy!

ZOBACZ LISTĘ GIER I KSIĄŻEK

W Przylądku Nadziei leczą się dzieci w każdym wieku. Również te starsze. Pamiętajmy i o nich! Dla naszych nastolatków będziemy wdzięczni za drobny sprzęt sportowy, zestawy kosmetyków dla młodzieży, chustki, czapki, bandany, skarpetki, koszulki, bransoletki i inną drobną biżuterię, młodzieżowe książki, gry na PC czy zestawy kreatywne.

Udostępnij na Facebooku